Efe Katalog 2010 indirmek için tıklayın
TurkceEnglishRussian

Hakkımızda

Üretime 1974 yılında, Galeri 41 adıyla, İzmit Köseköy'de bugün 6bin m2 alana ulaşan tesislerimizde başladık ve 1983 yılında Efe Mobilya adını aldık. Otuz yılı aşan üretim hayatımızda tek değişen ismimiz değildi. Büyük bir hızla değişen ve gittikçe küçülen dünyada yerel sınırların ötesine geçebilmek için bu değişime ayak uydurmanın önemini biliyoruz. Efe Mobilya olarak değişime daima açık olduk; tasarımdaki yeni eğilimleri ve teknolojideki ilerlemeleri yakından takip etmekle kalmayıp kendi teknolojimizi de geliştirdik. Bütün bunların sonucunda ürünlerimiz İngiltere'den Azerbaycan'a, Libya'dan Hollanda'ya, dünyanın dört bir yanında seçkin kafelerin, restoranların ve otellerin olduğu kadar, sevgiyle döşenen evlerin de dekorasyonunda kullanılıyor.

Sevgiyle bağlı olduğumuz işimizde insan odaklı bir üretim politikası belirledik; sağlamlık, rahatlık ve estetiğin ön plana çıktığı koleksiyonlarımızın üretiminde en deneyimli mühendislerle ve teknisyenlerle çalışıyoruz. Birinci sınıf malzemeler kullandığımız için keyfini yıllarca sürebileceginiz mobilyalarımızı uygun fiyatlarla beğeninize sunuyoruz.

Stoklardaki koleksiyonlarımız dışında sipariş üzerine masa, koltuk, kanepe ile sabit ve hareketli otel mobilyaları da üretiyoruz. 2007'de poliüretan bazlı ürünlerin yanı sıra ithal ve yerli üretim plastik ve metal sandalyelerle, mobilya aksamlarını da ürün yelpazemize ekledik. Gelecekte de zamanın eskitemeyeceği rahat, şık ve dayanıklı mobilyalar üretmeye devam edeceğiz.